Moto Książki

Czy można rzucić palenie?

ebooki

W zdecydowanej większości przypadków, człowiek z wielką przyjemnością sięga po książki opowiadające o bohaterach fikcyjnych. Tak, romanse, dramaty, horrory, a już na pewno książki sensacyjne, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Tylko że nie takie książki można jedynie znaleźć w ofercie. Jest również wiele takich, które mogą pozbyć się problemów. Jakich? Ot, chociażby, jeżeli chodzi o rzucanie palenia.

Szkodliwy nałóg

Tak, papierosy to plaga ostatnich czasów. Nie tylko chodzi o te tradycyjne, ale również elektroniczne. Nie ma co ukrywać, ale również „elektryki” są szkodliwe dla organizmu człowieka. Warto raz na zawsze pozbyć się tego nałogu. Dla własnego dobra, a także dla dobra bliskich sobie osób. W jaki sposób. Biorąc do ręki Allen Carr prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie PDF. Tak, kolejna książka o rzucaniu palenia, która na pewno nie poskutkuje. Ile osób będzie miało w swojej głowie taką myśl? Wiele. Tylko tyle, że nie jest to pierwsza lepsza publikacja. To światowy bestseller, który został sprzedany już w ilości 11 milionów egzemplarzy.

allen carr prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie pdf

Gdzie tkwi wyjątkowość w tej pozycji? W tym, że sam autor palił przez 33 lata. To człowiek, który przetestował na sobie różne metody. W końcu znalazł coś, co mu pomogło. Szok? To możliwe, dlatego też warto wziąć lekturę w ręce, aby spróbować. Warto sprawdzić, co ma do powiedzenia człowiek, który sam był notorycznym palaczem, Może więc doświadczenia innego człowieka, który wyzwolił się z rąk szkodliwego nałogu, staną się dla kogoś inspiracją.